Koşulsuz İade

PAKETLEME

İade etmek istediğiniz ürünü 14 gün içerisinde faturasıyla birlikte iade formunu doldurarak kutusuna veya poşetine koyunuz

GÖNDERİM

İade ettiğiniz ürünleri adresimize doğrudan elden teslim edebilir ya da size en yakın MNG Kargo şubesinden ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

GERİ ÖDEME

İade talebi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde ürünün bedeli ödeme yöntemine göre tarafınıza iade edilir. İade talebiniz bize ulaştıktan sonra tarafınıza e-mail veya telefon yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Koşulsuz İade İmkânı Yaşam Boyu Diyette!

Satın almış olduğunuz ürünleri birçok farklı nedenden dolayı iade etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Yaşam Boyu Diyet, size koşulsuz iade imkânı sağlıyor. Yaşam Boyu Diyetten yaptığınız alışverişlerde, ürünlerin ağzı açılmış olsa dahi aldığınız ürünleri kolaylıkla iade edebilirsiniz. İade işlemlerini isterseniz doğrudan adresimizde gerçekleştirebilir, isterseniz de herhangi bir MNG Kargo şubesinden tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz. Üstelik kargo şubesinden yaptığınız ürün iadeleri ücretsiz!

İade yapabilmeniz için öncelikle satın aldığınız ürünleri kutusuna veya poşetine koyarak Yaşam Boyu Diyet adresimize veya size en yakın MNG Kargo’ya teslim etmeniz gerekiyor. MNG Kargo iade işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürününüzün bedeli 10 gün içerisinde ödeme yaptığınız yönteme göre tarafınıza iade ediliyor. İade talebi tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli bilgilendirmeler e-posta veya telefon yoluyla yapılıyor.

Yaşam Boyu Diyet Koşulsuz İade Süresi

Yaşam Boyu Diyetin müşterilerine sunduğu koşulsuz iade imkânından yararlanabilmek için ürünlerinizi 14 gün içerisinde elden adresimize veya  MNG Kargo şubelerine teslim edebilirsiniz. Bu süre içerisinde teslim ettiğiniz ürünler kontrol edildikten ve işleminiz onaylandıktan sonra iade ettiğiniz ürünlerin bedeli kısa bir süre içerisinde tarafınıza ödeniyor. Böylece genellikle zorlu geçen iade süreçleri, Yaşam Boyu Diyet koşulsuz iade ayrıcalıkları ile pratik ve sorunsuz hale geliyor.